Potrzebujesz
kredytu?

Nie wiesz, od czego zacząć zakup własnego mieszkania?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka kroków, które na pewno ułatwią drogę do Twojego wymarzonego mieszkania.

Wybór
inwestycji

Najtrudniejszy pierwszy krok! Wybór inwestycji to naprawdę spore wyzwanie. Niezaprzeczalnie dla większości z nas jest to decyzja na całe życie. Warto szczególnie zwrócić uwagę na lokalizację – na wszelkie „za” i „przeciw” oraz sprawdzić czy dana oferta spełnia nasze najważniejsze wymagania.

W tym celu chcielibyśmy z prawdziwą przyjemnością przedstawić prezentację naszych inwestycji, które zostały już zrealizowane, są w trakcie realizacji bądź wkrótce rozpoczną się prace budowlane z nimi związane.
Podpowiemy, gdzie znajdziecie spokój i mnóstwo zieleni, gdzie znajdują się najbliższe instytucje publiczne, takie jak szkoła czy lokale usługowo-handlowe. Szczerze wierzymy, że te prezentacje pomogą Wam wybrać najodpowiedniejszą inwestycję z naszej oferty. Nie zwlekaj – zapoznaj się ze szczegółami już dzisiaj!

Kontakt z doradcą
ds. nieruchomości

Krok drugi – zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą ds. nieruchomości, który odpowie na nurtujące pytania, wyjaśni wszelkie wątpliwości oraz zwróci uwagę na ważne kwestie, istotne podczas wyboru odpowiedniego mieszkania. Doradca na spotkaniu zaprezentuje lokalizację inwestycji, zagospodarowanie otoczenia wokół budynków, przedstawi proces realizacji inwestycji, standard wykonania i wykończenia lokali mieszkalnych.

Przy wsparciu doradcy ds. nieruchomości – korzystając z jego doświadczenia i wiedzy – wybierzecie najbardziej optymalne rozwiązanie!

Wybór
odpowiedniego
mieszkania

Inwestycja wybrana, spotkanie z doradcą ds. nieruchomości za nami, więc teraz czas na wybór mieszkania.
W naszych dotychczasowych inwestycjach oferowaliśmy klientom lokale jak najlepiej dostosowane do ich potrzeb – szeroki wachlarz metraży, różnorodny rozkład pomieszczeń z możliwością modyfikacji, przydomowe ogródki, balkony bądź tarasy i wiele innych. Zależy nam, by klient dokonał najlepszego wyboru – poczucie spełnienia drugiej strony buduje. Każdy kolejny zadowolony klient to dla nas „cegiełka” zwana sukcesem!

Kontakt
z ekspertem
kredytowym

Wybraliście inwestycję, a w niej konkretne mieszkanie, na wybranym piętrze, z odpowiednią dla Waszych wymagań powierzchnią.

Czas na spotkanie z doradcą kredytowym, aby Wasze marzenie o idealnym mieszkaniu w idealnym miejscu zbliżało się wielkimi krokami. Podczas spotkania doradca kredytowy sprawdzi niezbędne formalności, wyjaśni procedury oraz proces otrzymania kredytu na zakup mieszkania, a także zaznajomi Was z wszelkimi informacjami związanymi z kredytem.

Dzięki doradcy cały proces zostanie przeprowadzony w sposób profesjonalny, szybki i skuteczny.

Umowa
deweloperska

Umowa deweloperska to umowa przedwstępna, której zapisy są zgodne z Ustawą z dnia 16 września 2011 r. o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Na podstawie tej umowy, w Dziale III księgi wieczystej prowadzonej dla przedsięwzięcia deweloperskiego, pojawia się na rzecz klienta wpis obejmujący roszczenie o wybudowanie budynku mieszkalnego i wyodrębnienie konkretnego lokalu mieszkalnego, którego dana umowa dotyczy. Wpis widnieje do momentu zawarcia umowy przeniesienia własności.

Uczestnictwo w dostosowaniu mieszkania do Twoich potrzeb

Na etapie budowy klient otrzymuje możliwość zaprojektowania wybranego przez siebie mieszkania, począwszy od zmian w rozmieszczeniu ścianek działowych, poprzez dostosowanie rozkładu instalacji.

Zapewniamy możliwość współpracy z doświadczonymi projektantami i ekipami wykończeniowymi.

Przekazanie mieszkania i wszystkich gwarancji

Przekazanie mieszkania następuje po wykończeniu go do stanu deweloperskiego – przed zawarciem umowy przeniesienia własności. Standard wykończenia lokalu obejmuje m.in. okna PCV, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi wejściowe, wylewki betonowe, tynki cementowo-wapienne, instalacje, ogrzewanie podłogowe w łazience i przedpokoju, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki płytowe.

Warunkiem otrzymania kluczy jest podpisanie z Deweloperem protokołu zdawczo-odbiorczego. Na podstawie tego dokumentu klient przejmuje pełną odpowiedzialność za przedmiotowy lokal mieszkalny.

Akt notarialny - przeniesienie własności

Wizyta w Kancelarii Notarialnej – to chwila budząca sporo emocji. W momencie podpisania aktu notarialnego – umowy przeniesienia własności – klient staje się pełnoprawnym właścicielem nieruchomości.

Dla lokalu zostaje założona nowa księga wieczysta, dotychczasowa natomiast będzie księgą wieczystą prowadzoną dla nieruchomości wspólnej.

Kontakt
z naszym doradcą
technicznym

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z doradcą do spraw technicznych oraz podwykonawcami.

Ich pomoc na początkowym etapie zamieszkiwania często okazuje się nieoceniona 🙂

Znalazłeś mieszkanie swoich marzeń? Potrzebujesz wsparcia fachowców? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie